دیجیتال مارکتینگ

ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ اختصاصی کسب و کارها به همراه آنالیز کسب و کارها و تحلیل رقبا

بازاریابی رسانه های اجتماعی خود را بهینه کنید...

خدمات بازاریابی دیجیتال ما

خدمات شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی باعث رشد کسب و کار شما خواهد شد.

بازاریابی محتوایی

اگر به پیشرفت کسب و کار خود فکر میکنید، یکی از بهترین
روش ها افزایش رتبه سایت استفاده از بازاریابی محتوا برای وب سایت خود میباشد. ما در تیم دیجیتال مارکتینگ تیمورا برای شما به صورت منظم و کاربردی و بر اساس کلمات کلیدی شما محتوا منتشر خواهیم کرد.

بازاریابی رسانه ها

بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، یکی از روش‌های بازاریابی آنلاین است که در بستر شبکه های اجتماعی انجام می شود. بازاریابی در شبکه های اجتماعی انواع مختلفی دارد که با توجه به اهداف شرکت تدوین می شود. اهداف اصلی بازاریابی در رسانه های اجتماعی، تولید محتوای جذاب برای مخاطبان هدف، افزایش ترافیک وب سایت و جذب بیشتر مخاطب، افزایش آگاهی از برند(brand awareness) و ایجاد هویت برای برند در فضای شبکه های اجتماعی می باشد. ما در تیم دیجیتال مارکتینگ تیمورا با برنامه ریزی و بازاریابی رسانه های مختلف شما در در پیشرفت هر چه بیشتر کسب و کار همراهی خواهیم کرد.

طراحی و توسعه وب سایت

وب سایت اولین کلید ورود شما به دنیای تجارت آنلاین است. داشتن یک وب سایت برای فروشگاه های آنلاین و کسب و کارها امری ضروری است ما در تیم دیجیتال مارکتینگ تیمورا برای شما از صفر تا 100 یک وب سایت را طراحی و توسعه خواهیم داد.

بهینه سازی وب سایت

برای اینکه وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل جزو رتبه های برتر باشد باید از ابتدا وب سایت شما بهینه سازی شود (سئو شده) ما در تیم دیجیتال مارکتینگ تیمورا برای وب سایت شما برنامه های ویژه ای داریم

برخی از مشتریانی که ما به آنها کمک کرده ایم

akt
acl
azin
بارگذاری ...