۱۰ آبان, ۱۳۹۹, 0نظر

تیک آبی اینستاگرام و نحوه تایید شدن آن

اگر می خواهید نحوه تأیید شدن در اینستاگرام را و گرفتن تیک آبی اینستاگرام را  بدانید ، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید ما به شما می گوییم که چگونه می توانید برای تأیید اینستاگرام اقدام کنید این مراحل شامل دو قسمت است که قسمت اول آن ساده و قسمت دوم کمی سخت است نکاتی را برای کمک به صلاحیت شما ارائه می دهیم.

قسمت اول :

منظور از تیک آبی اینستاگرام چیست؟

تیک آبی اینستاگرام به معنای ایجاد حساب اینستاگرام خود به عنوان “حضور معتبر یک چهره عمومی مشهور ، مشهور یا برند جهانی ” است. یک حساب تایید شده اینستاگرام یک نشان تأیید شده دریافت می کند. این یک مهر آبی به عنوان علامت تأیید است که در کنار نام کاربری شما ظاهر می شود. برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام می توانید با یک حساب شخصی یا یک حساب کاربری اقدام کنید.

تیک آبی اینستاگرام به افراد کمک می کند تا از حساب های جعلی و فیک جلوگیری کنند و برندها یا چهره های مشهور مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند. در جستجو و همچنین در پروفایل شما و در پست های شما ظاهر می شود. این به افراد کمک می کند تا مطمئن شوند که حساب واقعی افراد و برندهای مورد جستجو را پیدا می کنند.

به عنوان مثال ، می تواند به شما کمک کند  تا در یک نگاه متفاوت بین یک حساب  فرد مشهور و یک حساب طرفدار برای آن فرد مشهور را تشخیص دهید. برای برندها ، می تواند از سرقت عنوان و نام برند شما جلوگیری کند.

فراتر از آن ، اگرچه ، این نماد وضعیت  حساب شماست اما  از این گذشته ، طبق گفته خود اینستاگرام ، نشان تأیید گواه این است که شما “قابل توجه” هستید.

چه کسی واجد شرایط تأیید اینستاگرام و گرفتن تیک آبی اینستاگرام است؟

در صورت که دستیابی آسان به تیک آبی اینستاگرام  راحت بود همه پیج ها دارای نشان تایید اینستاگرام بودند.

تأیید اینستاگرام برای حساب هایی محفوظ است که اینستاگرام “آنها را به نفع عموم” می داند. به طور خاص ، شما باید یک چهره عمومی ، مشهور یا برند جهانی باشید.

شما باید به شرایط خدمات شبکه و دستورالعمل های اینستاگرام پایبند باشید .

و ، همانطور که اینستاگرام در وب سایت خود توضیح می دهد ، حساب شما نیز باید دارای موارد زیر باشد:

 • معتبرواضح است که شما باید همان باشید که می گویید. یعنی شخص حقیقی ، تجارت ثبت شده یا برند تجاری  داشته باشید.
 • منحصر بفرد . اینستاگرام  فقط یک حساب برای هر شخص یا کسب و کار می تواند تأیید کند ، به استثنای حساب های خاص. اینستاگرام می گوید حساب های مورد علاقه عمومی مانند جمع آوری اطلاعات مهم ها را تأیید نمی کند. حساب های طرفداران نیز واجد شرایط نیستند.
 • عمومیاگر به دنبال تأیید حساب اینستاگرام خود هستید ، مطمئناً حساب شما از قبل برای همه قابل مشاهده است ، بله؟ در حالی که برخی از برندها حساب های خصوصی اینستاگرام را آزمایش کرده اند ، این حساب ها قابل تأیید نیستند.
 • کاملشما باید یک بیو کامل ، عکس پروفایل و حداقل یک پست داشته باشید.
 • قابل توجهباز هم ، اینستاگرام تأکید می کند که حساب های تأیید شده باید “معرف یک شخص ، برندیا موجودیت شناخته شده و بسیار جستجو شده باشد.”

حتی اگر قبلاً یک نشان تأیید شده در فیس بوک داشته باشید ، به این معنی نیست که واجد شرایط تأیید شدن در اینستاگرام خواهید بود. تأیید شدن در فیس بوک آسان تر است.

در حالی که فیس بوک کسب و کارها و سازمان های کوچک را تأیید می کند ، اینستاگرام می گوید که فقط یک نشان تأیید شده به حساب های “قابل توجه” که “برای منافع عمومی” هستند و “احتمال جعل هویت زیاد دارند” اعطا می کند.

نحوه درخواست برای تأیید شدن در اینستاگرام و گرفتن تیک آبی اینستاگرام

در اینجا خبر خوب اینست.که درخواست برای تأیید شدن در اینستاگرام فقط چند لحظه طول می کشد. در اینجا نحوه انجام آن در سه مرحله آسان آورده شده است.

مرحله 1: وارد شوید

وارد حساب کاربری خود شوید. اگر بیش از یک حساب اینستاگرام دارید ، مطمئن شوید که به حسابی که می خواهید تأیید کنید وارد شده اید.

مرحله 2: درخواست تأیید کنید

 1. روی نماد منودر گوشه سمت راست بالای پیج خود کلیک بزنید .
 2. روی دکمه تنظیماتدر پایین صفحه کلیک کنید.
 3. روی  Account کلیک کنید.
 4. روی درخواست تأییدکلیک کنید.

 

تیک آبی اینستاگرام

 

روی  Account کلیک کنید.

 

 

تیک آبی اینستاگرام

 

روی درخواست تأییدکلیک کنید.

 

 

تیک آّبی

 

مرحله 3: هویت خود را تأیید کنید

 1. نام حساب اینستاگرام خود را پر کنید و قسمتهای زیر را تکمیل کنید:
 • نام کامل: نام کامل و قانونی شما ، همانطور که در شناسنامه صادر شده توسط دولت نشان داده شده است.
 • Known as: این می تواند نام شما یا نام شرکت شما باشد. از نامی استفاده کنید که مردم عموماً شما را با آن می شناسند. به عنوان مثال ، اگر معمولاً با نام مستعار روبرو می شوید یا از نام میانی خود به جای نام کوچک خود استفاده می کنید ، این اطلاعات را در اینجا وارد کنید.
 • دسته: شما می توانید از میان اخبار / رسانه ها ، ورزش ، دولت / سیاست ، موسیقی ، مد ، سرگرمی ، وبلاگ نویس / تأثیرگذار ، تجارت / برند / سازمان یا موارد دیگر انتخاب کنید. یکی را انتخاب کنید که بیشترین حس را برای حساب اینستاگرام شما دارد.

 

تایید اینستاگرام

 

 1. نسخه ای از شناسه عکس صادر شده توسط دولت یا سند رسمی کسب و کار خود را بارگذاری کنید. برای یک فرد می توانید از گواهینامه رانندگی ، گذرنامه یا شناسنامه صادر شده توسط دولت استفاده کنید. برای مشاغل ، می توانید از اظهارنامه مالیاتی ، قبض خدماتی به نام شرکت یا اساسنامه استفاده کنید. مطمئن شوید نام موجود در سند شما با نامی که در بالا وارد کرده اید مطابقت داشته باشد.

 

تیک آبی اینستاگرام

 

 1. روی Sendضربه بزنید .

وقتی دکمه ارسال را فشار دهید ، اینستاگرام برنامه شما را برای تأیید بررسی می کند. از جمله عوامل دیگر ، آنها به دنبال “تأیید اصالت ، منحصر به فرد بودن ، کامل بودن و برجسته بودن” حساب شما هستند.

پس از بررسی درخواست شما ، اینستاگرام به شما اطلاع می دهد که درخواست شما تأیید شده است یا رد می شود. پیام را در اعلان های اینستاگرام خود مشاهده خواهید کرد. اما فوراً انتظار پاسخ نداشته باشید. جدول زمانی مشخصی برای مدت زمان انجام این فرآیند وجود ندارد ، اما به طور کلی حداقل دو روز طول می کشد.

به خاطر داشته باشید که اینستاگرام هرگز از شما نمی خواهد هزینه تأیید را بپردازید ، و آنها ایمیلی برای درخواست تأیید شما ارسال نمی کنند. اگر درخواستی برای پرداخت یا ایمیل برای ارسال جزئیات بیشتر دریافت کنید ، کلاهبرداری است.

برای تایید اینستاگرام حتما این مقاله را مطالعه کنید: امنیت پیج اینستاگرام

 

نکاتی برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام: بایدها و نبایدها

اکنون ، قسمت سخت تایید شدن است. هر کسی می تواند درخواستی را برای تأیید اینستاگرام ارسال کند. اما اینستاگرام کاملاً واضح است: “ارسال درخواست تأیید صحت تأیید حساب شما نیست.”

در اینجا برخی از دستورالعمل ها ذکر شده است و به شما کمک نمی کند تا حساب شما در تأیید اعتبار اینستاگرام خود بیشترین موفقیت را داشته باشد.

آیا یک بیوگرافی عالی دارید

بیو کامل یکی از مواردی است که اینستاگرام در هنگام تصمیم گیری در مورد تأیید حساب خود به دنبال آن است. اطمینان حاصل کنید که تمام قسمت های بیوگرافی اینستاگرام را با اطلاعات دقیق و مرتبط در مورد خود یا تجارت خود تکمیل کرده اید.

صداقت داشته باشید

اطمینان حاصل کنید که در تمام مراحل روند تأیید اینستاگرام کاملاً دقیق و صادق هستید. از نام واقعی خود استفاده کنید و یک دسته دقیق برای حساب خود انتخاب کنید. مهمتر از همه ، برای اثبات هویت خود از یک سند واقعی استفاده کنید – بدون هیچ تغییری

این باید واضح باشد اما فقط در صورتی که به فکر فریب سیستم هستید ، این را بدانید. اینستاگرام به طور واضح می گوید: “اگر در مراحل تأیید اطلاعات غلط یا گمراه کننده ارائه دهید ، ما نشان تأیید شده شما را حذف خواهیم کرد و ممکن است اقدامات دیگری برای حذف حساب شما انجام دهیم. ”

خبرساز باشید

اینستاگرام هر تأیید را به صورت دستی بررسی می کند. یکی از عواملی که کارکنان اینستاگرام بررسی می کنند این است که آیا کاربر در چندین منبع خبری حضور دارد یا خیر . چگونه در چندین منبع خبری معرفی می شوید؟

اگر مطلب شایسته ای برای گفتن دارید ، سعی کنید یک بیانیه مطبوعاتی ارسال کنید. یا سعی کنید با اطلاعات مربوط به کاری که انجام می دهید به سازمان های خبری محلی مراجعه کنید. اگر قبلاً هرگز در اخبار نبوده اید ، بهترین انتخاب شما یک خبرمحلی است. از آنجا می توانید به پوشش بیشتری بپردازید. تمام داستان های مربوطه را در بخش مطبوعاتی در وب سایت یا وبلاگ خود ارسال کنید تا کمی بیشتر به آنها دسترسی داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که محتوای پولی یا تبلیغاتی اهمیتی ندارد.

در خارج از اینستاگرام حضور داشته باشید

حتی اگر تعداد زیادی فالوور اینستاگرام داشته باشید ، سخت است اینگونه ادعا کنید که اگر در خارج از اینستاگرام حضوری نداشته باشید ، “قابل توجه و مهم ” باشید. اگر کارمندان اینستاگرام در مراحل بررسی تأیید  شما را  در گوگل جستجو کنند ، چه چیزی پیدا می کنند؟

اطمینان حاصل کنید که وب سایت یا وبلاگ شما برای نمایش در نتایج جستجو بهینه شده است. برای رشد حضور آنلاین خود ، می توانید پست مهمان در وبلاگ ها یا سایت های دیگر را در نظر بگیرید ، به خصوص اگر در مکان شما بسیار شناخته شده و مورد احترام باشند.

مرتباً پست ارسال کنید

این دستورالعمل ها می گوید شما باید حداقل یک پست داشته باشید تا برای تأیید در نظر گرفته شوید. اما ، به طور واقعی ، تا زمانی که حضوری قوی تر از اینستاگرام نداشته باشید ، نباید اقدام کنید.

حساب غیرفعال کاندید مناسبی برای تأیید اینستاگرام نیست. برای افزایش شانس دریافت نشان آبی ، حتما مطالب جدید را مرتباً ارسال کنید تا بتوانید تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید.

 

در بیوگرافی خود به کانالهای اجتماعی دیگر پیوند ندهید

سایر حساب های اجتماعی خود را در بیو اینستاگرام خود تبلیغ نکنید و به خصوص از بیو اینستاگرام خود برای درخواست مردم برای دنبال کردن شما در مکان های دیگر استفاده نکنید. اینستاگرام می گوید پروفایل هایی را که “حاوی پیوندهای” افزودن من “به کانال های اجتماعی دیگر هستند ، برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام تأیید نمی کند.”

برای درخواست از سرویس شخص ثالث استفاده نکنید

اینستاگرام به طور خاص می گوید سعی نکنید حساب خود را از طریق شخص ثالث تأیید کنید. افراد کلاهبرداری زیادی وجود دارند که سعی می کنند تأیید صحت اینستاگرام را به شما بفروشند. گرفتار آن نشوید.

پس از اولین تلاش تسلیم نشوید

اگر در ابتدا از تأیید صحت خودداری کردید ، برای بهبود نمایه و افزایش مخاطب خود وقت بگذارید. هنگامی که تغییرات لازم را ایجاد کردید و بیشتر خود را در اینستاگرام نشان دادید ، تلاش دوباره ضرری ندارد. بعد از رد اولین درخواست خود می توانید دوباره درخواست دهید.

در نهایت ، تأیید اینستاگرام بستگی به پایبندی به استراتژی پیروز اینستاگرام و ساختن افراد زیر دارد . این کار را انجام دهید ، صبر داشته باشید ، و این ممکن است برای شما اتفاق بیفتد.

به محض دریافت تیک آبی اینستاگرام آن را از دست ندهید

پس از دریافت نشان تأیید ، نمی خواهید آن را از دست بدهید این بدان معناست که شما باید به دنبال خدمات و دستورالعمل های اینستاگرام باشید.

علاوه بر این ، در صورت انتقال یا فروش نشان خود یا استفاده از عکس پروفایل ، بیو یا نام اینستاگرام خود ، اینستاگرام ممکن است نشان شما را برداشته یا حتی حساب شما را غیرفعال کند. شما سخت کار کردید تا آن تأیید اینستاگرام را دریافت کنید.

اگر نمیتوانید تایید تیک آبی اینستاگرام را بگیرید آیا از راه دیگری میشود این کار را انجام داد:

تأیید تنها راه اثبات اصالت شما در اینستاگرام نیست .

در اینجا چند پیشنهاد مستقیم از خود Instagam ارائه شده است. گرچه این استراتژی ها لزوماً احتمال تأیید شما را افزایش نمی دهند ، اما به اعتبار بیشتر نشان دادن حساب شما کمک می کنند. این مطمئناً نمی تواند صدمه بزند.

پیوند از منابع رسمی دیگر

اینستاگرام پیشنهاد می کند از طریق منابع رسمی دیگر ، مانند وب سایت رسمی ، صفحه فیس بوک یا حساب YouTube یا Twitter خود ، به حساب اینستاگرام خود پیوند دهید. این امر به ویژه اگر قبلاً یک حساب تأیید شده در یکی از کانال های دیگر داشته باشید ، بسیار مفید است.

اما به یاد داشته باشید: از طریق بیوگرافی Instagram خود به کانال های اجتماعی دیگر خود پیوند ندهید.

از بیو خود به طور موثر برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام استفاده کنید

ما قبلاً گفتیم که شما باید یک بیو کامل و موثر داشته باشید تا شانس خود را برای تأیید افزایش دهید. اما در اینجا لازم به ذکر است ، زیرا حتی اگر موفق به تأیید شدن نشوید ، یک توصیف عالی به شما نشان می دهد که اعتبار شما معتبر است.

اینستاگرام می گوید شما باید از بیو استفاده کنید تا “در مورد تجارت خود به مشتریان بالقوه بگویید.”

با استوری  به پشت صحنه بروید

داستان های اینستاگرام به شما این فرصت را می دهد تا افراد پشت صحنه برند خود را نشان دهند و به مخاطبان خود این فرصت را بدهید تا ببینند در شرکت شما چه اتفاقی می افتد در زمان واقعی شرکت شما.

مخاطبان خود  را درگیر کنید

کنار هم بودن همیشه نشانه خوبی برای اصالت در کانال های اجتماعی است. برای برجسته سازی بیشتر اصالت شما ، اینستاگرام پیشنهاد می کند که مشتریان را تشویق کنید تا در پست های خود ، کسب و کار شما را برچسب گذاری کنند ، “بنابراین افراد می توانند پست های مشتریان را با استفاده از محصول یا خدمات شما ببینند.”

با استفاده از نکات و دستورات که در بالا گفته شد میتوانید به راحتی تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ تیمورا  برای شما پیشنهاد ویژه ای دارد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید  ، ما در تیمورا پیج خرید و فروش نمیکنیم بلکه از ابتدای قرار داد یک اکانت برای شما ساخته میشود تا امنیت اینستاگرام شما و برای شما مدیریت آن انجام میشود.

افزایش فالوور از اهداف اصلی ما نیست هدف اصلی تیمورا ، افزایش فروش مشتریان شماست.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *