۱۵ شهریور, ۱۳۹۹, 0نظر

مدیریت پیج اینستاگرام چیست؟

مدیریت پیج اینستاگرام،شاید با خود بگویید چرا نیاز به مدیریت پیج اینستاگرام دارید،اینستاگرام با توجه به محبوبیت فراوانی که بین مخاطبان دارد و پیشرفت روز افزون آن برای کسانی که دنبال درآمد در اینستاگرام هستند میتواند بستر مناسبی برای کسب درآمد بیشتر باشد.

این شبکه اجتماعی تصویر محور که در آن امکان ارسال تصویر و ویدئو در قالب پست، گالری و استوری وجود دارد می‌ تواند فضای مناسب و کانال بازاریابی بسیار مفید برای کسب و کارها باشد.

به جای خرید و فروش پیج اینستاگرام مدیریت پیج خود را از صفر تا صد را به تیمورا بسپارید. آژانس دیجیتال مارکتینگ تیمورا با بکارگیری بهترین افراد مدیریت پیج اینستاگرام شما را انجام میدهد.

افرادی که فکر میکنند نیازی به اینستاگرام ندارند، با این کار فروش خود را به مشتریان قدیمی محدود می کنند و اگر به حضور از اینستاگرام تمایل زیادی داشته باشند تصمیم به خرید پیج اینستاگرام می گیرند.

تعداد زیادی از سایت ها هستند که کسب و کار فروش پیج اینستاگرام با تعداد فالوور بالا دارند، ولی ایا مطمئن هستید که این تعداد فالوور واقعی بوده و به شما پیج اینستاگرام با فالوور فیک نمیفروشند؟

در تیمورا ثبت نام کنید و همه ابزارهای مدیریت پیج اینستاگرام را مثل مدیریت پست های اینستاگرام در اختیار داشته باشید. ما در تیم تیمورا از صفر تا 100 پیج اینستاگرام شما را آنالیز میکنیم و با بهترین راهکارهای تبلیغاتی و بازاریابی شما را ارتقا میدهیم و در ادامه با برند سازی شما را به اهداف خود میرساند

 

مدیریت اینستاگرام

تیمورا، بهترین راه برای مدیریت پیج شما

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ تیمورا  برای شما پیشنهاد ویژه ای دارد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید  ، ما در تیمورا پیج خرید و فروش نمیکنیم بلکه از ابتدای قرار داد یک اکانت برای شما ساخته میشود و برای شما مدیریت آن انجام میشود.

افزایش فالوور از اهداف اصلی ما نیست هدف اصلی تیمورا ، افزایش فروش مشتریان شماست.

تمام وظایف مدیریت پیج بر عهده ما است و شما می توانید با خیال راحت به کسب و کار خود بپردازید و دغدغه مدیریت پیج  خود را نداشته باشید.

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *