۲۶ آبان, ۱۳۹۹, 0نظر

چگونه میتوانیم فیلترهای مخفی اینستاگرام را فعال کنیم؟

آیا می خواهید بدانید چگونه فیلترهای مخفی اینستاگرام را پیدا کنید؟ آیا به دنبال دسترسی سریع و آسان به فیلترهای مورد علاقه خود هستید؟

در این مقاله ، نحوه استفاده از فیلترهای اینستاگرام در پست های فید ، استوری ها و ریلز را کشف خواهید کرد. شما همچنین می آموزید که چگونه از یک فیلتر متفاوت برای هر تصویر در یک پست استفاده کنید و نحوه سفارشی کردن فیلترها را متناسب با سبک و نوع کسب و کار خود خواهید فهمید.

برای یادگیری نحوه استفاده از فیلترهای اینستاگرام ، مقاله زیر را بخوانید تا یک پیاده سازی آسان برای دنبال کردن آن را بیاموزید.

نحوه استفاده استراتژیک از فیلترهای اینستاگرام

در حالی که اینستاگرام در سال های اخیر تکامل یافته است ، فیلترها هنوز هم یک ابزار اصلی ویرایش در اپلیکیشن هستند. فیلترهایی که استفاده می کنید می توانند به سرعت سبک و لحنی خاصی را برای محتوای شما ایجاد کنند و انسجام بصری را برای برند شما بدست بیاورند.

قبل از بحث در مورد نحوه دسترسی به فیلترهای اینستاگرام ، می خواهم چند نکته برای استفاده استراتژیک از آنها برای نام تجاری شما ، چه در پست های اینستاگرام ، داستان ها ، یا ریلز ها ، به اشتراک بگذارم.

ابتدا اطمینان حاصل کنید که فیلترهایی را انتخاب می کنید که با لحن و سبک برند شما مطابقت داشته باشند. به عنوان مثال ، اگر شما یک شرکت مبلمان پر رونق هستید ، می توانید فیلترهایی را انتخاب کنید که رنگ زرد کمی دارند و لحنی کمتر اشباع شده دارند تا جلوه با ارزش تری به محتوای شما بدهند.

 

فیلترهای اینستاگرام

 

یا اگر یک برند فوق مدرن هستید ، به فکر انتخاب فیلترهایی باشید که از ته رنگ آبی با روشنایی بالا استفاده می کنند.

 

 

فیلترهای مخفی اینستاگرام

 

 

همچنین می خواهید فیلترهای اینستاگرام را انتخاب کنید که محتوای شما را برجسته می کند. به عنوان مثال ، اگر پست هایی در مورد غذا به اشتراک می گذارید ، می خواهید از فیلترهایی با اشباع بالا و کنتراست های عمیق تر استفاده کنید ، که باعث می شود غذا اشتها آورتر شود.

 

فیلتر اینستاگرام

 

در مقابل ، اگر شما یک برند تجاری بر روی آرامش تمرکز دارید ، ممکن است رنگها و اشباع بیشتری را احساس کنید که احساس آرامش را تقلید کند.

دو یا سه فیلتر متناسب با سبک نام تجاری خود انتخاب کنید و به آن پایبند باشید. اگر مرتباً فیلترهای خود را جایگزین کنید ، محتوای اینستاگرام شما از هم گسیخته به نظر می رسد. در عوض ، با استفاده از چند فیلتر مشابه ، محتوای شما در خوراک انسجام بیشتری پیدا می کند و حتی یک هماهنگی ناخودآگاه با نام تجاری شما ایجاد می کند . به این ترتیب ، وقتی افراد پست هایی به آن سبک مشاهده می کنند ، بلافاصله آنها را به نام تجاری شما متصل می کنند.

 

استفاده از فیلترهای اینستاگرام

 

 

پیشنهاد میکنیم این مقاله را هم مطالعه کنید: مدیریت پیج اینستاگرام

اکنون که ایده ای در مورد چگونگی استفاده استراتژیک از فیلترها در اینستاگرام به دست آورده اید ، در اینجا نحوه افزودن فیلتر به پست های فید اینستاگرام ، استوری های اینستاگرام و ریلز  آورده شده است.

شماره 1: فیلترهای های اینستاگرام ارسال پیام فوری Instagram را مدیریت کنید

خواه در حال بارگذاری عکس یا فیلم در اینستاگرام باشید ، گزینه های مشابه فیلترها را خواهید داشت. این گزینه های فیلتر اولین صفحه ویرایشی هستند که بعد از انتخاب تصویر یا ویدیویی برای بارگذاری با آن روبرو می شوید. برای دیدن همه گزینه های موجود در لیست ، به سمت چپ در لیست فیلترها بکشید.

آیا می دانید می توانید ترتیب این فیلترها را ویرایش کنید و حتی فیلترهای بیشتری برای استفاده پیدا کنید؟ اگر تمام سمت راست لیست فیلترها را پیمایش کنید ، گزینه مدیریت را مشاهده خواهید کرد. روی آن جعبه ضربه بزنید و لیست کامل فیلترهای موجود ظاهر می شود.

اگر یک فیلتر علامت گذاری در کنار آن است ، به این معنی است که در صفحه انتخاب فیلتر نشان داده می شود.

 

 

 

در اینجا جایی است که می توانید نحوه تنظیم فیلترها را تغییر دهید. اگر فیلترهایی وجود دارد که از آنها استفاده نمی کنید ، به سادگی روی علامت تیک بزنید تا فیلتر از حالت انتخاب خارج شود و آن را از صفحه انتخاب فیلتر مخفی کنید.

 

 

فیلتر اینستاگرام

 

اگر به پایین صفحه بروید ، متوجه تعدادی از فیلترهای اینستاگرام خواهید شد که بررسی نشده اند. روی هر یک از این فیلترها ضربه بزنید تا آن را انتخاب کرده و به صفحه انتخاب فیلتر اضافه کنید.

برای اینکه یک فیلتر جلوتر شرکت خود را ببرید ، می توانید نحوه نمایش فیلترها روی صفحه انتخاب را مرتب کنید. برای این کار ، روی دو خط سمت چپ پیش نمایش فیلتر ضربه بزنید و فیلتر را بکشید تا در هر کجای لیست قرار گیرد. توجه داشته باشید که می توانید همزمان فقط یک فیلتر را جابجا کنید.

نکته حرفه ای : من توصیه می کنم دو یا سه فیلتر اینستاگرام را که اغلب استفاده می کنید در بالای لیست قرار دهید.

 

 

پس از انجام تنظیم مجدد فیلترها ، بر روی علامت انتخاب شده در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید تا تغییرات خود را ذخیره کنید و به صفحه ویرایش برگردید. پس از انجام این کار ، اینستاگرام تنظیمات شما را به خاطر می آورد و هر بار که وارد سیستم می شوید فیلترها با این ترتیب ظاهر می شوند.

فیلترهای اینستاگرام را به پست های عکس دار متناوب اینستاگرام اعمال کنید

اگر در حال بارگذاری پست های عکس دار در اینستاگرام هستید ، صفحه فیلتر اولین صفحه ای است که پس از انتخاب عکس ها یا فیلم های خود برای بارگذاری بازدید می کنید. مشاهده خواهید کرد که پیش نمایش فیلتر در اینجا تار است. اینگونه است که اینستاگرام سیگنال می دهد که شما فیلترها را برای همه تصاویر و فیلم ها در مقابل یک تصویر یا ویدیو تنظیم می کنید. اگر می خواهید یک فیلتر برای همه محتوای مجموعه اعمال کنید ، روی فیلتر مورد نظر خود ضربه بزنید و برای همه موارد اعمال می شود.

اگر ترجیح می دهید فیلترهای هر عکس یا فیلم را به صورت جداگانه انتخاب کنید ، برای ویرایش روی محتوا ضربه بزنید و فیلتر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

همچنین می توانید ویرایش های دیگر را در این مرحله (مانند اشباع و روشنایی) برای آن تصویر یا فیلم منفرد انجام دهید. برای دیدن گزینه های ویرایش ، روی ویرایش در پایین صفحه ضربه بزنید.

پس از اتمام ، روی Done ضربه بزنید تا به انتخاب چرخ و فلک برگردید و روی تصویر یا فیلم بعدی ضربه بزنید تا فیلتر را انتخاب کرده و برای آن محتوا ویرایش کنید. ادامه دهید تا ویرایش تمام شود و سپس روی Next ضربه بزنید.

شدت فیلترهای اینستاگرام را تنظیم کنید

ممکن است تصمیم بگیرید از برخی فیلترهای اینستاگرام استفاده نکنید زیرا کمی شدید هستند یا تصویر شما را بیش از حد تغییر می دهند. ،  خوشبختانه اینستاگرام به شما امکان می دهد شدت فیلترهایی را که روی تصاویر خود اعمال می کنید تنظیم کنید.

هنگامی که فیلتر را برای پست خود انتخاب می کنید ، مجدداً روی فیلتر ضربه بزنید تا لغزنده شدت که از 0 تا 100 است را نشان دهد. کافی است نوار لغزنده را به سمت 0 بکشید تا شدت فیلتر کاهش یابد. به این ترتیب می توانید پیشرفت مورد نظر خود را در تصویر یا فیلم اما به میزان دلخواه خود بدست آورید.

شماره 2: فیلترهای Stories Instagram را مدیریت کنید

حال بیایید در مورد فیلترهای Instagram Stories صحبت کنیم. وقتی عکس یا ویدیویی به استوری اضافه می کنید ، به صفحه ویرایش منتقل می شوید که در آن می توانید برچسب ، ابله و موارد دیگر اضافه کنید . اینجا نیز جایی است که می توانید فیلترها را به پست خود اضافه کنید.

برای دسترسی به انواع فیلترها کافی است صفحه را به سمت چپ یا راست بکشید. وقتی پیمایش می کنید ، نام هر فیلتر را روی صفحه خواهید دید.

برخلاف پست های فید اینستاگرام ، شما نمی توانید فیلترهای استوری را ویرایش یا سازماندهی کنید. شما فقط باید از طریق لیست پیمایش کنید تا یکی از مواردی را که می خواهید استفاده کنید پیدا کنید.

شماره 3: فیلترهای ریلز اینستاگرام را مدیریت کنید

برای فیلم های Instagram Reels خود می توانید از دو نوع فیلتر استفاده کنید .

قبل از فیلمبرداری یک کلیپ برای استوری ، جلوه ها را از پیمایش سمت چپ انتخاب کنید.

با این کار یک سری فیلتر یا جلوه در پایین صفحه کنار دکمه شاتر باز می شود. برای انتخاب جلوه یا همپوشانی برای افزودن به کلیپ خود ، به چپ یا راست بروید.

به یاد داشته باشید که شما باید این جلوه ها را قبل از فیلم برداری از هر کلیپ برای حلقه اینستاگرام خود انتخاب کنید.

پس از پایان فیلمبرداری از همه کلیپ ها ، به صفحه ویرایش می روید که تقریباً مشابه Stories است. اینجاست که می توانید فیلترها را به کل ویدیوی خود اضافه کنید. این فیلترها همان فیلترهای موجود در Instagram Stories هستند. برای انتخاب فیلتر مورد نظر برای اضافه کردن به استوری ، انگشت خود را به سمت چپ یا راست بکشید.

نتیجه

اگر از گشتن در تمام فیلترهای اینستاگرام برای یافتن موردی که می خواهید استفاده کنید خسته شده اید ، این نکات صرفه جویی در وقت را امتحان کنید تا فیلترهای اینستاگرام خود را برای فید ، Stories و ریلز اینستاگرام مدیریت کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ تیمورا  برای شما پیشنهاد ویژه ای دارد  گرفتن تیک آبی اینستاگرام تا بتوانید بهترین انتخاب را برای مدیریت پیج خود داشته باشید  ، ما در تیمورا پیج خرید و فروش نمیکنیم بلکه از ابتدای قرار داد یک اکانت برای شما ساخته میشود و برای شما مدیریت آن انجام میشود.

افزایش فالوور از اهداف اصلی ما نیست هدف اصلی تیمورا ، افزایش فروش مشتریان شماست.

تمام وظایف مدیریت پیج بر عهده ما است و شما می توانید با خیال راحت به کسب و کار خود بپردازید و دغدغه مدیریت پیج  خود را نداشته باشید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *