آموزش

خدمات آنلاین

خدمات آنلاین باعث رشد کسب و کار شما خواهد شد

آموزش

بازاریابی محتوا

اگر به پیشرفت کسب و کار خود فکر میکنید، یکی از بهترین
روش ها افزایش رتبه سایت استفاده از بازاریابی محتوا برای وب سایت خود میباشد. ما در تیم دیجیتال مارکتینگ تیمورا برای شما به صورت منظم و کاربردی و بر اساس کلمات کلیدی شما محتوا منتشر خواهیم کرد.


ادامه مطلب …

آموزش

آموزش بازاریابی رسانه ها

بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، یکی از روش‌های بازاریابی آنلاین است که در بستر شبکه های اجتماعی انجام می شود. بازاریابی در شبکه های اجتماعی انواع مختلفی دارد که با توجه به اهداف شرکت تدوین می شود. اهداف اصلی بازاریابی در رسانه های اجتماعی، تولید محتوای جذاب برای مخاطبان هدف، افزایش ترافیک وب سایت و جذب بیشتر مخاطب، افزایش آگاهی از برند(brand awareness) و ایجاد هویت برای برند در فضای شبکه های اجتماعی می باشد. ما در تیم دیجیتال مارکتینگ تیمورا با برنامه ریزی و بازاریابی رسانه های مختلف شما در در پیشرفت هر چه بیشتر کسب و کار همراهی خواهیم کرد


ادامه مطلب …

 آموزش بازاریابی ایمیلی

یکی دیگر از روش هایی که برای کسب و کار شمامناسب است استفاده از بازاریابی ایمیلی است که میتوانید با استفاده از آن مشتریان بلقوه ای داشته باشید.


ادامه مطلب …

 آموزش طراحی و توسعه

وب سایت اولین کلید ورود شما به دنیای تجارت آنلاین است. داشتن یک وب سایت برای فروشگاه های آنلاین و کسب و کارها امری ضروری است ما در تیم دیجیتال مارکتینگ تیمورا برای شما از صفر تا 100 یک وب سایت را طراحی و توسعه خواهیم داد.


ادامه مطلب …

آموزش

 آموزش بهینه سازی سایت

برای اینکه وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل جزو رتبه های برتر باشد باید از ابتدا وب سایت شما بهینه سازی شود (سئو شده) ما در تیم دیجیتال مارکتینگ تیمورا برای وب سایت شما برنامه های ویژه ای داریم


ادامه مطلب …

با هر کلیک تبلیغات بپردازید

کسب درآمد از تبلیغات


ادامه مطلب …

نظرات مشتریان

آنچه مشتریان ما باید بگویند را بررسی کنید

علی برزگر

مدیرعامل

آژانس دیجیتال مارکتینگ تیمورا به هدفهام رسیدم

نام مشتری

شغل مشتری

با تیمورا به راحتی میتوانید یک کسب و کار خوب داشته باشید

نام مشتری

شغل مشتری

همه چیز عالی بود مخصوصا آموزش دیجیتال مارکتینگ


بارگذاری ...